موزیک ویدیو با زیرنویس ، دانلود موزیک ویدیو ، موزیک ویدیو جدید

سابریکا ، لذت درک موسیقی

سابریکا ، اولین مرجع موزیک ویدیو با زیرنویس . ما بهترین ها را برای شما انتخاب می کنیم !

موزیک ویدیو VENOM از EMINEM با زیرنویس فارسی و انگلیسی
دفعات اجرا شده: 9647 | ارسال توسط: اکتبر 20, 2018
موزیک ویدیو VENOM از EMINEM با زیرنویس فارسی و انگلیسی

EMINEM – VENOM


⚠(توضیحات و تفسیر آهنگ داخل فایل زیرنویس فارسی است . دوستانی که میگن زیرنویس شلوغ شده با این همه توضیحات

،مشکلی نداره .میتونن زیرنویس رو غیر فعال کنن،برای آموزش به سوالات متداول ( آموزش) داخل سایت مراجعه کنید)

و البته میتونید سایز زیرنویس رو کمتر کنید که بتونید توضیحات رو در صفحه کامل مشاهده کنید


(⚠ دانلود ویدیو اجرای آهنگ Venom توسط EMINEM در
ساختمان Empire State  در برنامه Jimmy Kimmel :

لینک دانلود : دانلود اجرای امینم در برنامه جیمی کیمل کیفیت 720 شصت فریم 

لینک دانلود : دانلود اجرای امینم در برنامه جیمی کیمل کیفیت 480 


توضیحات مترجم درباره موزیک ویدیو:

(اگه دقت کرده باشید میبیند که یک شخص که توی خیابون داره راه میره یه هندز فری تو گوششه و داره اهنگ امینم رو گوش میده که دی وی دی البوم قبلی امینم که خرد شده هستش رو روی زمین پیدا میکنه؛ خب برگردیم یک خرده عقب تر؛ توی موزیک ویودیو اهنگ “فال” هم اگه دقت کرده باشین توی اخر موزیک ویدیو امینم توسط اون روح خبیث که در واقع همون شخصیت “ونوم” بوده تسخیر میشه و چشماش به رنگ مشکی در میاد و روی دی وی دی البوم قبلیش ینی “ریوایول” رو لگد میکنه و خرد میشه. تا اینجاش رو داشته باشید)

(خب یخرده با شخصیت ونوم اشنا بشید بعدش ادامه ی ماجرا، ونوم یک شخصیت خیالی ابرشرور در کتاب‌های کمیک هست که عموماً با شخصیت ابرقهرمان مرد عنکبوتی در ارتباطه (که البته توی این فیلم این قضیه اتفاق نمیفته)؛ ونوم متعلق به نژادی آمورف (بدون ساختار فیزیکی) زیست فرازمینی و انگل تحت عنوان سیمبیوت (همزیستگر، ینی موجودی که با موجودات غیر همجنس خودشم سازگاری بسیار بالایی داره) است که برای بقا به یک میزبان، معمولاً انسان نیاز داره، نخستین میزبان ونوم مرد عنکبوتی بود که در نهایت وقتی از ماهیت واقعی آن آگاه شد، خود را از این موجود جدا نمود. این موجود سپس به دنبال میزبان‌های دیگری، که از مهمترین آن‌ها می‌توان به ادی بروک (کاراکتر تام هاردی توی فیلم)، دومین و بدنام‌ترین میزبان اشاره کرد که تبدیل به شخصیت ونوم و در ابتدا به عنوان دشمن دیرینه مرد عنکبوتی تبدیل شد؛ ونوم یک سیمبیوت فضایی بود که با شهاب سنگ به زمین آمد و می‌خواست زمین را تصرف کند و اولین کار او در زمین این بود که یک انسان را به عنوان میزبان خود قرار دهد و او را تحت کنترل خود در بیاورد)

(با این توصیفات باید فهمیده باشید که البوم قبلی امینم در واقع همون ونوم بوده که اول وجود امینم رو تسخیر کرده و بعدش به بقیه ادما با انتشارش توی کل دنیا رسوخ کرده)

(خب حالا چرا اینارو گفتیم، در واقع شخصیت ونوم، استعاره از امینم هستش که اهنگاش مثل یه انگل (البته از نظر هیترا و منتقداش) به جون مردم افتادن و اگه از فکر کسی بیفتن به یکی دیگه منتقل میشن تا از بقیه تغذیه کنن؛ معنی لغوی کلمه ونوم ینی “زهر” که دقیقا منظور امینم هم توی کل این اهنگ همین هستش که منتقدا فک میکنن اهنگای من مزخرفن و مثل زهر براشون تلخن ولی با این حال آهنگام مثل “ونوم” توی شخصیت مردم رسوخ میکنه باعث شهرتش میشه و حتی منتقدام نمیتونن جلوش رو بگیرن و در واقع در کل داره امینم به این اشاره میکنه من با اینکه پیر شدم و از نظر شماها یه انگل شناخته میشم ولی هنوزم رقیبی ندارم)


Yo wait up!
هی، واستا!

I got a song filled with shit
for the strong willed
یه اهنگ دارم که پر شده از گه برای ادمای مصمم و با اراده

When the world gives you a raw
deal sets you off ′til you
زمانی که دنیا بهت سخت میگیره (یه رفتار بی انصافانه باهات میکنه)،کیر میکنه تو اعصابت تا موقعی که …

Scream, “piss off! screw you”
when it talks to you
داد بزنی، “سیکتیر کن! گور بابات”، وقتی که باهات طوری رفتار (صحبت) میکنه که …

Like you don′t belong or tells you
You are in the wrong field
انگار شاملش نمیشی (توش زندگی نمیکنی)، یا بهت میگه که داری راهو اشتباهی میری

When something′s in your mitochondrial
′cause it latched on to you like …
زمانیکه (اون) توی میتوکندری سلولاته، چونکه اون بهت چسبیده، مثل …

Knock knock let the devil in
تق تق، بزار شیطون بیاد تو

(منظورش از شیطون ونوم هستش که استعاره از اون شخصیت و کاراکتر منفی توی وجود هر ادمی هستش)

Malevolent as I have ever been head
is spinnin′, this medicine′s
بدخواه تر از همیشه شدم، سرم داره گیج میره (سرگیجه دارم)، این دارو داره

Screaming l-l-l-let us in
l-l-like a salad bowl
(توی وجودم) فریاد میزنه “ب-ب-ب-بزار بیایم تو” (منظورش اینه که مارو بخور)، ل-ل-لیس زدن ظرف سالاد …

(منظورش از دارو همون ونوم هستش که توی وجودشه و میخواد تسلط بر روح و روانش داشته باشه، از این منظر گفته دارو که در واقع ونوم توانایی احساسات و قدرت رو توی وجودش افزایش میده)

Edgar allen poe, bed ridden, should
have been dead a long time ago
مثل “ادگار الن پو”، بستری شده (بخاطر الکل خوردن مریض شده و بیماره)، باید خیلی وقت پیش میمرد

(ادگار آلن پو نویسنده ی امریکایی بود که توی نوشتن رمان های کوتاه و شعر مهارت داشت، داستان های اون بخاطر ترسناک و راز آلود بودن مشهور بودن؛ اون یکی از اولین اشخاصی بود که از ژانر علمی-تخیلی توی نوشتن داستان هاش استفاده کرد؛ او اولین نویسنده مشهور آمریکایی بود که سعی کرد تنها از راه نویسندگی مخارج زندگی‌اش را تأمین کند، که به همین خاطر دچار مشکلات مالی در کار و زندگی‌اش شد. اون در نهایت بخاطر مصرف زیاد الکل و مواد مخدر توس سن 40 سالگی فوت کرد)
(ادگار آلن پو استعاره از امینم هستش توی این اهنگ و اشاره داره به اون دورانی که اعتیاد داشت و تا دم مرگ رفتش و کبد و کلیه اش در اثر مصرف قرص های ارام بخش و الکل از کار افتاده بود)

Liquid tylenol gelatins think
my skeletons meltin′
تیلنول (مسکن) مایع، ژلاتین، فک کنم اسکلتم داره اب میشه

(داره اشاره میکنه به ونوم توی وجودش که داره سر تا پاش رو میگیره چون ونوم حالتی مایع شکل و ژلاتینی داره)
(تیلنول یه مارک تجاری برای داروی استامینوفن هستش، توی موزیک ویدیو اهنگ لاکی یو راجبه استامینوفن توضیح دادم ولی بازم اینجا میگم که منظورش چی بوده واس اونایی که نخوندن ترجمه ی قبلی رو)
(استامینوفن یا تیلنول دارویی برای درمان تب، سردرد، سرما خوردگی، آنفولانزا و دردهای خفیف هستش که بطور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیره و از اونجاییکه برای خرید و مصرف استامینوفن نیازی به نسخه پزشک نیست، این دارو به صورت آزاد در دسترس همگان هستش. مصرف بیش از حد اون میتونه به مسمویت کبدی منجر بشه. این دارو عامل اصلی بسیاری از زیاده‌روی در مصرف‌ها توی ایالات متحده هستش. مشروبات الکلی خطر مسمویت با تیلنوا رو افزایش می‌دن. امینم تو این اهنگ هم داره اشاره میکنه به دوران اعتیادش که کبد و کلیه و چند تا دیگه از اعضای بدنش از کار افتاده بودن به خاطر مصرف زیاد قرص های آرام بخش و الکل)

Wicked, I get all high when I think
I smell the scent of elephant
باحاله، از همه بهتر میشم وقتی که بوی کود فیل بخوره به دماغم

Manure,hell, I meant kahlua, screw it
کیر توش، منظورم نوشیدنیِ “کالوا” ست، ریدم توش

(کالوا یک لیکور (یک از انواع نوشیدنی های الکلی) با طعم قهوه از کشور مکزیکه که این لیکور حاوی رام (نوشیدنی)، شربت ذرت و وانیله و البته توش قهوه عربی هم وجود داره؛ و حالا اون قهوه چی هست در واقع: لک ایوری نام قهوه منحصر به فردی است که در شمال تایلند تهیه می شود. فرایند عجیب تهیه این قهوه به این صورت است که ان را به همراه برنج و به فیل ها می خورانند و سپس در از مدفوع این حیوان بازیابی می شود. این قهوه عجیب تنها در تایلند، مالدیو و اوبوظبی به مشتریان عرضه می شود. حضور شش تا ده ساعته این قهوه در معده فیل و اثری که انزیم های معده این حیوان روی ان می گذارد باعث می شود که این قهوه طعمی منحصر به فرد پیدا کند و همین باعث شده تا قیمت ۱۱۰۰ پوند برای هر کیلو، این قهوه ر ا به گران ترین قهوه جهان تبدیل کند. حالا دیگه باید منظورشو از کود فیل فهمیده باشید)

To hell with it I went through
hell with accelerant′s
تخمم هم نیستش، رفتم وسط جهنم با مواد منفجره

(داره اشاره میکنه به شدت راه اشتباهی که توشه و اینکه با مواد منفجره بخوای بری تو دل آتیش و جهنم)

And blew up my-my-myself again
و دوباره خود-خود-خودمو به گا دادم (ترکوندم، منفجر کردم)

Volkswagen′ tailspin bucket
matches my pale skin
مثل ماشینای فولکس واگن، گیج و بیهوشم (دارم افت میکنم)، خیلی چیزا با پوست تیره ام سازگار نیستش

(فولکس‌واگن شرکت خودروسازی آلمانیی که این گروه در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت خودروسازی جهان محسوب می‌شه. این کارخانه در سال ۱۹۳۰ به درخواست رهبر وقت آلمان نازی، آدولف هیتلر تاسیس شد. هیتر از فردیناند پورشه تقاضا کرد، که خودرویی بسازد که عموم مردم آلمان، توانایی خرید آن را داشته باشند؛ بنابراین شرکت تأسیس شده، فولکس‌واگن نامیده شد که در زبان آلمانی به معنای خودروی مردم است. داره اشاره میکنه امینم به خودش که یکی از بزرگترین رپر هاست و اکثر مردم دوسش دارن، البته منظورش از اینکه دارم افت میکنم یه تیکه انداخته به منتقداش که یه همچین فکری میکنن)

Medal win (Mayo) and went from hellman′s and
bein′ rail thin filet-o-fish
(چیشد که) با یه مدال افتخار (سس مایونز)، از “هل مان” و سرزنش شدن بخاطر (فروختن) فیلتُ فیش (توی مک دونالد)

(“هل مان اند بست فود” اسم یه شرکت تولید مواد غذای مخصوصا سس های مایونز هستش که محصولاتش توی امریکا بفروش میره)
(امینم داره قشنگ اشاره میکنه به خودش و کار کردن توی اون کمپانی)
(خب کلی توضیح، فیلت و فیش اسم یه ساندویچ هستش که بصورت انحصاری توی رستورانهای زنجیره ای امریکایی مک دونالد فروخته میشه ، این ساندویچ شامل فیله ماهی سرخ شده، نان همبرگری و پنیر پروسس هستش که با سس مایونز (تارتار) خورده میشه، این سس مایونز اشاره داره به کمپانی هل مان که راجبش صحبت کردم و اینم اضافه کنم که داره میگه توی مک دونالد هم کار کردم)

Scribble jam rap olympics ′97 freaknik
how can I be down? me and
(به) اسکرایبل جم و المیپک رپ 1997 تو فریکنیک (رسیدم)، چطور میتونه حالم بد باشه؟ من و

( المپیک رپ رویدادیه مرتبط با موسیقی رپ بداهه ‌سرایی که به ماه مارس سال ۱۹۹۳ و در نیوجرسی ایالات متحده آمریکا و توسط کمپانی گریگوری توماس آو نوبیان رکوردینگز که در ابتدا تنها سه ایالت پنسیلوانیا، نیوجرسی و نیویورک در اون شرکت داشتند، پایه‌گذاری شد. توی فیلم ایت مایل هم نمونه اش رو حتما دیدید. به برنده این المپیک مبلغ ۵۰۰ دلار و یک ساعت رولکس اهدا می‌شه. در سال ۱۹۹۷ رپری به نام آدِروایز برنده این مسابقات شد و امینم نیز مقام دوم را کسب کرد. با اینکه امینم تو اون مسابقه شکست خود اما یک کارمند کمپانی اینتراسکوپ تحت تاثیر استعداد فوق العاده امینم قرار گرفت و یو کپی از آلبوم اسلیم شید ال پی رو با خودش برد و به جیمی لاوین ریکوردر معروف داد و برای دکتر دره پخش کرد و منجز ب این شد که امینم با دکتر دره توی کمپانی افترمث با هم فعالیت کنن)
(اسکرایبل جم هم یک فستیوال رپ سالیانه هست که توی شهر سینسیناتی ایالت اوهایو برگزار میشه و اولین دوره اش توی سال 1996 بوده و امینم توی سال 1997 توی این مسابقات شرکت کرد ولی بازم توی فینال به رپری به نام جویس باخت و دوم شد)
(یجورایی داره امینم اشاره میکنه با شکستاش توی زندگیش و تغییر زندگی حرفه ای و شغلیش ولی بازم با این حال تسلیم نشده)

Bizarre in florida, proof′s room
slept on the floor of the
بیزار توی فلوریدا، توی اتاق “پروف” کف …

(روفوس آرتور جانشون که بیشتر به اسم بیزار شناخته میشه یک رپر امریکایی هستش که بیشتر بخاطر عضویتش توی گروه دی 12 همه میشناسنش، دی 12 دی‌تواِلو یا دِرتی دازن نام گروه رپی بود که در سال ۱۹۹۶ در شهر دیترویت ایالت میشیگان، آمریکا توسط اعضای اولیهٔ گروه پروف، بیزار، امینم، فاز اسکوتا، کونیوا و باگز ام‌سی ‌های محلی دیترویت تشکیل شد. این گروه طبق اعلام رسمی امینم در آهنگ استپینگ استون در البوم کامیکازی منحل شد. در سال ۱۹۹۹ زمانیکه امینم به یک ستاره هیپ هاپ تبدیل شد، دی‌توالو نیز به دنبال آن تونست به شهرت برسه؛ اون موقع پروف، امینم، بیزار، کونیوا، کان آرتیس و سویفتی مک وی اعضای گروه بودن، اما پروف دوست صمیمی امسنم تو سال ۲۰۰۶ مانند باگز یکی دیگر از اعضای سابق گروه به قتل رسید ینی کشتنش و باعث جریان اعتیاد امینم شدن و بقیه اش رو تو اهنگای قبلی توضیح دادم میدونید که چیه قضیه اش چیه)
(خب همتون اطلاع دارید که پروف کیه قاعدتا، دی شاون دوپری هالتون ملقب به پروف یک خواننده هیپ هاپ آمریکایی بود که برای کمپانی دی ۱۲ کار می‌کرد. پروف هم محلی و دوست صمیمی امینم بودش کا بر اثر اصابت چهار گلوله که دوتا از آنها به سر و دو تای دیگر به سینهٔ او اصابت کرد کشته شد؛ این اتفاق هنگام بازی بیلیارد در یک کلوپ افتاد)

Motel then …
متل خوابیدیم و بعدش …

Dr. Dre said “hell yeah” and I
دکتر دره گفت ” آرررررررررره ( “البته که آره” یا هر نوع تایید یا موافقت شدید دیگه اس! “) و من

Got his stamp like a postcard
word to Mel-man
تمبر اون (منظورش دکتر دره هستش) که برام حکمه کارت پستال داره رو گرفتم (منظورش اینه که تاییدیه دکتر دره رو گرفته)، ممنون از مل-من

(ملوین بریدن که بیشتر با نام مل-من شناخته می‌شود، تهیه‌کننده موسیقی اهل نورفک، ویرجینیاست. او رئیس و بنیان گذار لیبل بیگ کت ریکوردز و رادار لایو می‌باشد. او تا به حال در آلبوم‌های زیادی به عنوان تهیه کننده و آهنگساز ظاهر شده که از آنها میشه به ۲۰۰۱ اثر دکتر درهو مارشال مترز ال‌پی اثر امینم اشاره کرد. او در سال ۱۹۹۷ نامزد دریافت جایزه موزیک ویدئوی ام‌ تی‌ وی شد)

And I know there gona hate
but I don′t care
میدونم که ازم بدشون میاد، ولی کیرم نی (به تخمم)

I barely can wait ta hit them
with the snare and the bass
یه مدتی باید صبر کنم، که با اسنیر و باس درام (آهنگام) نابودشون کنم

(منظورم اینه که من حرفامو توی اهنگام میزنم و برای همین باید برای جواب دادن به هیترا و منتقدام باید یه ذره صبر کنم تا البوم بعدیم رو بدم بیرون)
(اسنیر اسم یه ساز هستش که مثل طبل کوچیکه، یچی تو مایه های دوقل خودمون، و باس درام هم اسم یه ساز هستش که صدایی خیلی بلندی داره و بیشتر توی ارکسترا ازش استفاده میشه)

Square in the face this ****in
world better prepare
(حرفامو) مستقیم تو صورتتون (میزنم)، این دنیای تخمی بهتره اماده ی …

To get laced because they
gonna taste my
(از بین رفتن) بشه تا کیفیت حرفام بیشتر شه، چونکه اونا قراره مزه کنن …

Venom
زهر منو

(اینجا ونوم ایهام داشت، هم میشه شیطان درون امینم و هم میشه زهر و سمی که توی سخن و حرفاش وجود داره، و میشد اینطوری ترجمه کرد که؛ اونا قراره با شیطان درون من رو به رو بشن)

I got that adrenaline momentum
افزایش آدرنالین رو تو بدنم حس میکنم

And I am not knowing when I am
ever gonna slow up and I am
و من نمیدونم کی قراره آروم بشم (دست از تلاش بکشم)، و من

And I am ready to snap any moment
اماده ام تا هر لحظه ای قاطی کنم

I am thinkin′ It is time
to go get ’em
فکر میکنم زمان اینه که برم و گیرشون بیارم (منظور منتقدا و دشمناشه)

They ain′t gonna know what hit ’em
نمیفهمن که (زهر منو) چجوری خردن (از کجا خوردن)

(منظورش اینه که با حرف زدنم و آهنگام جوری نابودشون میکنم که نفهمن چطوری این اتفاق افتاده)

W-w-when they get bitten with the
و-و-وقتی که اونا گزیده بشن (آسیب ببینن) با …

Venom
زهر (شیطان درون من)

I got that adrenaline momentum
افزایش آدرنالین رو تو بدنم حس میکنم

And I am not knowing when I am
ever gonna slow up and I am
و من نمیدونم کی قراره آروم بشم (دست از تلاش بکشم)، و من

And I am ready to snap any moment
اماده ام تا هر لحظه ای قاطی کنم

به دلیل رعایت نکردن کپی رایت . یکسری از آهنگ ها لیریکسشون فعلا کامل قرار گرفته نمیشود

51+
کامنت ها
 • ماشالا توضیحات…فوق العاده بود👍👍👍

  5+
 • ماشالاااااااااااا توضیحات…فوق العاده بود👍👍👍

  4+
  • Saeed Avril

   ❤😉🙏

   3+
 • رویا

  درود چرا وقتی دانلود انجام میشه زیرنویس فارسی همراهش نیست

  لطفا زیر نویس فارسی بچسبونین بعد دانلود هم بیاد

  2+
  • Saeed Avril

   زیرنویس کامل به ویدیو چسبیده نشده است ..
   تعداد کمی از ویدیو ها زیرنویس کامل بهشون چسبیده شده
   اونایی که زیرنویس کامل بهش چسبیده نشده باید چنجش کنید … سوالات متداول داخل سایت رو بخونید توضیح دادم – اپ mxplayer رو نصب کنید

   1+
 • REZA

  دمتون گرم خیلی وقته منتظرش بودم کارتون حرف نداره ادامه بدین و موفق باشید

  2+
  • Saeed Avril

   تشکر

   1+
 • مهدی

  برادر من این دیگه زیر نویس نیست . رمان نوشتی .توضیح و تفسیر موزیک رو تو یک فایل جدا بزار کساییی که دوست دارن بخونن نه این طوری

  3+
  • Saeed Avril

   دوست عزیزم – چیزی سختی نیستش که نتونید مشکل رو رفع کنید …راهکارش فقط اینه که دو تا کلیک کنید با انگشتتون !! تنظیمات پلیر و سایز فونت رو کم کنید. همین !
   از هزارو خورده ای ارشیو سایت – شاید فقط 4-5 تاشون اینجوری زیرنویس دارن !! نمیدونم چرا دوستان اینقدر سخت میگیرن !! و میخان همه چی راحت در اختیارشون باشه !!!
   حتما دلیلی داشته که اونجوری گذاشتیم …

   2+
 • برداشت خیلی پایینی از ونوم داشتی. به نظر من ونوم اون چیزی که همه کمو بیش بهش مبتلا شدن و تو همه داره رخنه میکنه. اونه که باعث میشه از صبح تا شب با هرکی چطور باشیم!!!
  حقیقت

  0
  • Saeed Avril

   ایدی مترجم در ایسنتاگرام هست .میتونید در این باره باهاش صحبت کنید !

   0
 • محسن

  سلام فقط میخواستم تشکر کنم از ترجمه کامل من با اینکه زبانم خوبه عمرا اینارو میفهمیدم عالی بود.

  0
  • Saeed Avril

   ❤😉🙏

   0
 • Theweeknd – secrt
  Theweeknd – reminder

  0
  • Saeed Avril

   درخواست زیرنویس فقط در قسمت درخواست زیرنویس سایت

   0
 • لطفا موزیک ویدو هارو برام بزارید

  0
 • hosein

  زیر نویس فارسی نداره چک تصحیح کنید لطفا

  0
  • Saeed Avril

   دوست عزیز سوالات متداول داخل سایت رو بخونید ….
   اگر مشکلتون رفع نشد بد بگید دوباره چک کنم !

   0
 • رضا

  دسخوش داری

  0
  • Saeed Avril

   مرسی دوست عزیز ♥

   0
 • reyhaneh

  عالی، تقریبا هیچ سایتی ترجمه فارسی نداشت، ممنوووون

  1+
  • Saeed Avril

   خواهش میکنم ♥
   بله هیچ سایت یا کانالی آرشیو ما رو ندارن .ما فعالیتمون رو از سال 2016 شروع کردیم و بقیه از سال 2017 و 2018 کپی کردن رو شروع کردن از ما .. و ارشیو ما رو ندارن ..
   البته ارشیو ما در اینده خیلی کامل تر اینی که هست میشه ♥

   2+
 • mk

  سلام…
  لطفا آهنگ kings never die رو هم ترجمه کنید…
  این آهنگ موسیقی فیلم چپ دست هستش…
  ینی به جرئت میشه گفت یکی از بهترین و زیباترین آهنگ های امینم هستش…
  موزیک ویدئو رسمی نداره اما موزیک ویدئو های غیر رسمیش هست…
  لطفا ترجمه کنید این آهنگ فوق العاده رو…
  ممنون…

  0
  • Saeed Avril

   سلام این آهنگ با ویدیو کلیپ و لیریک ویدیو در سایت قرار گرفته شد

   http://subrica.com/?p=13369

   0
 • f

  سلام.
  لطفا آهنگ good guy رو هم ترجمه کنید.
  ترجمه هاتون حرف نداره.👌
  ممنون

  0
+ +